RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg thermometers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 63927 thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 63927 Thermocouple Probe Threaded Sensor for Star Wells M4200
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 63927 |
| Manufacturer Part # | 63927 |
| Height | 1.25" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 5.8" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 63927 Thermocouple Probe, Threaded Sensor Comes With Cap Insulation, Star Wells Convection Oven M4200
