RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 63831 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 63831 2.5 Inch Hi Limit Water Pan OEM Part Durable Corrosion Resistant
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 63831 |
| Manufacturer Part # | 63831 |
| Height | 2" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 63831 Hi Limit Water Pan