Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick aftermarket food display overhead lighting.
- Engineered to match existing Perlick units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Perlick 63821 food display overhead lighting
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick 63821 7W CFL Torpedo Light Bulb 290 Lumens for Perlick Models
| Fits with Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | 63821 |
| Manufacturer Part # | 63821 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick 63821 Torpedo Light Bulb Cfl, 7w 120v 60hz 290 Lumens 4" Long, Perlick Br48 Br72 Br96 Bs108 Bs60 Bs84 Bsdz60 Cs108, Cs108sb Cs108sg Cs108ss Cs108st Cs32 Cs32sb Cs32sg, Cs32ss Cs32st Cs60 Cs60sb Cs60sg Cs60ss Cs60st Cs84, Cs84sb Cs84sg Cs84ss Cs84st Nr40 Nr60 Ns52 Ns72
