RestaurantSupply.com is your trusted source for Cornelius hot dog equipment.
- Authorized Cornelius dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cornelius 638032713 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cornelius 638032713 1.00 Inch Diameter Push On Connection Component
| Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | 638032713 |
| Manufacturer Part # | 638032713 |
| Height | 0.05" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius 638032713 Ring Push On 1.00"dia. Fs
