RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick bar refrigeration.
- Authorized Perlick dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perlick 63802A bar refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick 63802A Drain Pump Kit for H50im Series Commercial Foodservice
| Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | 63802A |
| Manufacturer Part # | 63802A |
| Height | 6.4" |
| Width | 11.6" |
| Depth | 13.4" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick 63802A Drain Pump Kit H50im Series
