- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cornelius 638003898 3.5 Inch Electric Relay Switch 10 Amp Durable Component
| Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | 638003898 |
| Manufacturer Part # | 638003898 |
| Height | 2.8" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 5.6" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius 638003898 Relay 120v 10 Amp
