FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other oven grill and griddle equipment cleaning chemicals.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 6378-C oven grill and griddle equipment cleaning chemicals
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 6378-C 21 Inch 10.6 Qt Hoppers Soft Serve Countertop Machine
| Manufacturer | Spaceman |
|---|---|
| Model Number | 6378-C |
| Manufacturer Part # | 6378-C |
| Height | 27.7" |
| Width | 20.9" |
| Depth | 61.5" |
| Weight | 607 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Spaceman 6378-C 2 Flavor Soft Serve 10.6 Qt Hoppers