RestaurantSupply.com is your trusted source for Montague commercial pizza ovens.
- Authorized Montague dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Montague 6377-0 commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Montague 6377-0 3/8 Inch Diameter Orifice Gas Stainless Steel 27 Inch Length
| Manufacturer | Montague |
|---|---|
| Model Number | 6377-0 |
| Manufacturer Part # | 6377-0 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2.4" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Montague 6377-0 Orifice #33 3/8" 27
