RestaurantSupply.com is your trusted source for Silver King ivory china dinnerware.
- Authorized Silver King dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Silver King 63702 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Silver King 63702 14 Inch Stainless Steel Cover Pan for Commercial Use
| Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 63702 |
| Manufacturer Part # | 63702 |
| Height | 7" |
| Width | 14.07" |
| Depth | 47.5" |
| Weight | 11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 63702 Cover Pans Ss Skp4812