- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stoelting 637003 8 Inch Microfiber Cleaning Cloth Pack of 100 Food Safe
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 637003 |
| Manufacturer Part # | 637003 |
| Height | 6.5" |
| Width | 8.1" |
| Depth | 8.75" |
| Weight | 12.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 637003 Stera Sheen Green Label 100pk
