RestaurantSupply.com is your trusted source for Silver King ivory china dinnerware.
- Authorized Silver King dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Silver King 63612 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Silver King 63612 4 Inch Electric Heater Defrost - OEM Commercial Use
| Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 63612 |
| Manufacturer Part # | 63612 |
| Height | 1.5" |
| Width | 4" |
| Depth | 31" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 63612 Heater Defrst 115v Skf48 See Text
