RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 63609 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 63609 2.75 Inch Indicator Light Electric Henny Penny 48V Signal
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 63609 |
| Manufacturer Part # | 63609 |
| Height | 1" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 3.7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 63609 Hp 48v Indicator Lights Hp600