Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cma Dishmachines commercial dishwashers.
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 636-1 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cma Dishmachines 636-1 21-7/8 Inch Long Guide Door Stainless Steel OEM
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 636-1 |
| Manufacturer Part # | 636-1 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 22" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 636-1 21-7/8" Long, Cma Ah B C C3/d Cb Cma-(44 60 180) Eah Ec Est-ah, Eva S-(ah B C)
