- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Silver King 63599 3.05 Inch Front Major Leg Assembly for Commercial Equipment Support
| Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 63599 |
| Manufacturer Part # | 63599 |
| Height | 1.95" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 13.6" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 63599 Assy Leg Frnt Maj

