RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 63551 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 63551 15 1/2 Inch Aluminum Hopper Top Silver with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 63551 |
| Manufacturer Part # | 63551 |
| Height | 4.05" |
| Width | 15.4" |
| Depth | 15.45" |
| Weight | 2.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 63551 Color Silver, Material Aluminum, Width 15 1/2", Inner Diameter 6", Outer Diameter 15 1/2", Depth 4 1/16"
