RestaurantSupply.com is your trusted source for CROWN STEAM cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized CROWN STEAM dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock CROWN STEAM 6350-1 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
CROWN STEAM 6350-1 5 Inch Gas Ignition Tube OEM Corrosion Resistant Component
| Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | 6350-1 |
| Manufacturer Part # | 6350-1 |
| Height | 2" |
| Width | 5" |
| Depth | 31" |
| Weight | 0.81 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM 6350-1 Lighter Tube