RestaurantSupply.com is your trusted source for APW countertop warmers and display cases.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 63411 countertop warmers and display cases
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 63411 6 Inch Diameter Electric Warmer Element Stainless Steel with Screw Terminals
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 63411 |
| Manufacturer Part # | 63411 |
| Height | 0.2" |
| Width | 6" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 63411 [ 115v 1250w 1ph ] [ 6" Dia. ], [terminals Screw, Screw Only 10-32 X 1/4" A3010 # 262345, American Permanent Ware Food Warmer
