RestaurantSupply.com is your trusted source for Belshaw walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Belshaw dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Belshaw 634-0234 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Belshaw 634-0234 Knob Gas Switch Corrosion Resistant - Food Processing
| Manufacturer | Belshaw |
|---|---|
| Model Number | 634-0234 |
| Manufacturer Part # | 634-0234 |
| Height | 1" |
| Width | 2.45" |
| Depth | 6.35" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Belshaw 634-0234 Knob Tyco/alcoswitch
