RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial deep fryers.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 63360 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 63360 5.15 Inch Blade Fan with Corrosion-Resistant Design
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 63360 |
| Manufacturer Part # | 63360 |
| Height | 1.3" |
| Width | 5.15" |
| Depth | 5.2" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 63360 Blade Fan
