RestaurantSupply.com is your trusted source for Silver King dish dispensers.
- Authorized Silver King dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Silver King 63305 dish dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Silver King 63305 3.9 Inch Splash Valve OEM High Grade Metal with Durability
| Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 63305 |
| Manufacturer Part # | 63305 |
| Height | 0.45" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 32.65" |
| Weight | 1.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 63305 Guard Splash Valve Sk15maj

