RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick bar refrigeration.
- Authorized Perlick dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perlick 63301B bar refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick 63301B 9 Inch Brazed Plate Heat Exchanger Stainless Steel
| Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | 63301B |
| Manufacturer Part # | 63301B |
| Height | 3.45" |
| Width | 9" |
| Depth | 10.8" |
| Weight | 5.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick 63301B Heat Exchanger Brazed Plate 3
