Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco aftermarket faucet and drain accessories.
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco 6314-1022-6400 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 6314-1022-6400 1-7/8 Inch Inner Diameter Rubber Washer for 1-1/2 Inch NPS Drain
| Fits with Manufacturer | Standard Keil |
|---|---|
| Model Number | 6314-1022-6400 |
| Manufacturer Part # | 6314-1022-6400 |
| Height | 0.2" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 1.7" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Standard Keil 6314-1022-6400 For 1-1/2" Nps Drain Rubber Washer, 1-7/8" Id X 2-1/2" Od X 1/8" Thick
