Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 6312-0030 3.95 Inch OEM Switch Overlay for Oliver 6301 1641
Item:
#1509943
Technical details
| Manufacturer | Oliver Products |
|---|---|
| Model Number | 6312-0030 |
| Manufacturer Part # | 6312-0030 |
| Height | 1.35" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 6312-0030 3.95 Inch OEM Switch Overlay for Oliver 6301 1641
