RestaurantSupply.com is your trusted source for Cornelius heated shelving parts and accessories.
- Authorized Cornelius dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cornelius 630900947 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cornelius 630900947 4.1 Inch Electric Bin Control Assembly
| Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | 630900947 |
| Manufacturer Part # | 630900947 |
| Height | 1.85" |
| Width | 4.1" |
| Depth | 7.1" |
| Weight | 0.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius 630900947 Swt Assembly Bin Control 230 Volt
