RestaurantSupply.com is your trusted source for Cornelius hot dog equipment.
- Authorized Cornelius dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cornelius 630900868 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cornelius 630900868 OEM Pressure Sensor for Beverage Systems
| Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | 630900868 |
| Manufacturer Part # | 630900868 |
| Height | 2.3" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 5.7" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius 630900868 Sensor Pressure Pick Up