RestaurantSupply.com is your trusted source for Cornelius ice machine parts and accessories.
- Authorized Cornelius dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cornelius 630250106 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cornelius 630250106 7.15 Inch Tube Ice Transfer with Durable Design
| Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | 630250106 |
| Manufacturer Part # | 630250106 |
| Height | 4.8" |
| Width | 7.15" |
| Depth | 7.35" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius 630250106 Tube Ice Transfer 5.00"