- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cornelius 630201019 1.25 Inch Stainless Steel Front Panel to Rail Mounted Units
| Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | 630201019 |
| Manufacturer Part # | 630201019 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 22.5" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius 630201019 Rail Lt 23" Fnt Pnl Ph 1.5