RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 63012 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 63012 7.55 Inch OEM Kit with VFD Technology for Commercial Ovens
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 63012 |
| Manufacturer Part # | 63012 |
| Height | 3.8" |
| Width | 7.55" |
| Depth | 7.7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 63012 Kit Kb Vfd Csii
