- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Globe 63-B Length 9/16 Inch Bumper End Weight Nylon White
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 63-B |
| Manufacturer Part # | 63-B |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.5" |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Italy |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe 63-B Color White, Material Nylon, Length 9/16", 14 Mm, Outer Diameter 5/16", 8 Mm
