RestaurantSupply.com is your trusted source for Cornelius ice machine parts and accessories.
- Authorized Cornelius dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cornelius 629097837 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cornelius 629097837 3.9 Inch Stainless Steel Water Solenoid for Beverage Equipment
| Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | 629097837 |
| Manufacturer Part # | 629097837 |
| Height | 2.15" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 4.1" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius 629097837 Kit Mini Inlet Water Solenoid
