RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 60344 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 60344 1.25 Inch Pipe Block Return Weight for Medium-Volume Use
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 60344 |
| Manufacturer Part # | 60344 |
| Height | 1" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 2" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 60344 Pipe Block Return Weight .581lb
