Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 6034351 10 Inch Motor Fan Stainless Steel for Commercial Kitchen
Item:
#1477499
Technical details
| Manufacturer | Giorik |
|---|---|
| Model Number | 6034351 |
| Manufacturer Part # | 6034351 |
| Height | 8.89" |
| Width | 9.9" |
| Depth | 15" |
| Weight | 28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 6034351 10 Inch Motor Fan Stainless Steel for Commercial Kitchen
