RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 60317 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 60317 2.65 Inch Fuse Carrier Wago 281 51 1 for Electrical Protection
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 60317 |
| Manufacturer Part # | 60317 |
| Height | 0.45" |
| Width | 2.65" |
| Depth | 4.35" |
| Weight | 0.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 60317 Fuse Carrier Wago 281 51 1
