RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial deep fryers.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 60312 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 60312 4 Inch Caster Non-Brake Durable Alloy for Foodservice Equipment
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 60312 |
| Manufacturer Part # | 60312 |
| Height | 2.5" |
| Width | 4" |
| Depth | 7" |
| Weight | 1.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 60312 Caster Ofe W/o Brake
