- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Saniserv 60309 0.3 Inch Truss Head Screw Stainless Steel Ab Nic
| Manufacturer | Saniserv |
|---|---|
| Model Number | 60309 |
| Manufacturer Part # | 60309 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.4" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Saniserv 60309 Screw 10x1/2 Truss Ab Nic
