RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 603-415A commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 603-415A Screw #8 X 1/2 Inch Stainless Steel Fastening Tool
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 603-415A |
| Manufacturer Part # | 603-415A |
| Height | 0.4" |
| Width | 3.35" |
| Depth | 5.15" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 603-415A Screw Ppsm #8 X 1/2 Sd Ss
