RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 603-287A commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 603-287A 1/4-20 X 3/4 Inch Screw Stainless Steel with Reliable Fastening
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 603-287A |
| Manufacturer Part # | 603-287A |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 0.8" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 603-287A Screw Hhms 1/4 20 X 3/4 Ss
