RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air prep refrigerators.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 603-275A prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 603-275A Screw Prms 0.35 Inch Corrosion Resistant Stainless Steel
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 603-275A |
| Manufacturer Part # | 603-275A |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 1.05" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 603-275A Screw Prms #10 32 X 1 Ss
