- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Grindmaster 60288 5/8 Inch OEM Screw Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 60288 |
| Manufacturer Part # | 60288 |
| Height | 0.38" |
| Width | 0.38" |
| Depth | 0.81" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 60288 Screw 6 32x5/8 Ph Rh Hd Ms 1
