Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Grindmaster 60245 1/4 Inch Standoff Corrosion Resistant Alloy for Foodservice
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 60245 |
| Manufacturer Part # | 60245 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 2.45" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 60245 Standoff 1/4 Hx X 2.5 L 6 32