RestaurantSupply.com is your trusted source for Manitowoc ice machine parts and accessories.
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 6023631 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Manitowoc 6023631 5.1 Inch Airflow Control Baffle Air Commercial Kitchen Equipment
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 6023631 |
| Manufacturer Part # | 6023631 |
| Height | 1" |
| Width | 5.1" |
| Depth | 21.2" |
| Weight | 0.93 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 6023631 Baffle Air
