RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized Nieco dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nieco 6023-1 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nieco 6023-1 22 Inch Rod Belt Master Link 7 Gauge Steel for Conveyor Systems
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 6023-1 |
| Manufacturer Part # | 6023-1 |
| Height | 0.6" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 21.95" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 6023-1 Rod Belt Master Link 7 Ga 22 Wide