Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cambro trays.
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 60214 trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro 60214 4.75 Inch Corrosion Resistant Soap Dispenser with 3 Screws
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 60214 |
| Manufacturer Part # | 60214 |
| Height | 4" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 8.1" |
| Weight | 0.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 60214 Soap Dispenser 3 Screws
