Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N aftermarket commercial grills and griddles.
- Engineered to match existing Magikitch'N units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Magikitch'N 60203002CL commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N 60203002CL 5.8 Inch Gas Valve Control for LP 10.0 W.c
| Fits with Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 60203002CL |
| Manufacturer Part # | 60203002CL |
| Height | 3.5" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 4.6" |
| Weight | 2.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 60203002CL Valve Gas Bmvr Lp 10.0 W.c
