RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 60191 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 60191 Hinge Bracket 3.9 Inch OEM Component with Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 60191 |
| Manufacturer Part # | 60191 |
| Height | 0.65" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 6.15" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 60191 Hinge Bracket