RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco 60179001 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco 60179001 Oil Level Control Sensor for Fryers with Durable Aluminum
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 60179001 |
| Manufacturer Part # | 60179001 |
| Height | 0.9" |
| Width | 4.6" |
| Depth | 5.8" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 60179001 Prb Oil Lvl Cntrl Selv
