RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N commercial grills and griddles.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N 60171901 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N 60171901 1/4 Inch NPT Solenoid Valve 24vac with Durable Materials
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 60171901 |
| Manufacturer Part # | 60171901 |
| Height | 2" |
| Width | 3" |
| Depth | 3" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 60171901 Solenoid Valve 24vac 1/4"npt