RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco 60169002 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco 60169002 5.3 Inch Needle Valve Stainless Steel Gas Commercial Food
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 60169002 |
| Manufacturer Part # | 60169002 |
| Height | 2.5" |
| Width | 5.3" |
| Depth | 8.65" |
| Weight | 0.97 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 60169002 Vlv 3/8npt Needle Sst
