Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets 60167801 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets 60167801 24 Inch Gas Control Wire Spark Igniter - Durable Design
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | 60167801 |
| Manufacturer Part # | 60167801 |
| Height | 0.3" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anets 60167801 Control Wire 24 Spark Igniter
