RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets commercial deep fryers.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets 60167201 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets 60167201 5.9 Inch Connector Switch with Power Block
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | 60167201 |
| Manufacturer Part # | 60167201 |
| Height | 3.25" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 6.2" |
| Weight | 2.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco 60167201 Cstr Swvl W/ P/l Brk Pi Tco Tp
